Post

25 Niezwykle użytecznych narzędzi Employer Brandingowych

Zebraliśmy dla Ciebie listę wszystkich przydatnych narzędzi employer brandingowych, które pomogą Ci przenieść budowanie marki pracodawcy na wyższy poziom.

Zaufały im takie firmy, jak Nike, American Airlines, Unilever, GE, Airbnb, Deloitte, Accenture. Te narzędzia pomogą Ci poprawić doświadczenia kandydatów, wspierać pracowników, prowadzić badania/ pomiary, udostępniać w mediach społecznościowych, tworzyć treści i zarządzać relacjami z kandydatami.

Narzędzia wspierające doświadczenie kandydata:

1. Altru: Platforma typu mobile-first, która pozwala na stworzenie kilku doskonałych treści marki pracodawcy w skali, która obejmuje wszystkie Twoje doświadczenia kandydata i potrzeby mediów społecznościowych, jak również.

2. PathMotion: Sztucznie inteligentna platforma candidate experience, która pozwala Twoim pracownikom dzielić się historiami i angażować się bezpośrednio z kandydatami online.

3. Olivia: Innowacyjny asystent sztucznej inteligencji, który pozwala Ci skupić się na tym, co robisz najlepiej, podczas gdy ona skupia się na pozyskiwaniu kandydatów, przesiewaniu, planowaniu oraz komunikacji i zaangażowaniu kandydatów.

Narzędzia wspierające pracowników:

4. Smarp: Ta platforma zaangażowania i rzecznictwa pracowników pomaga pracownikom poprawić ich przywództwo myślowe i budować ich sieci kontaktów, ułatwiając im dzielenie się i mierzenie wpływu ich treści.

5. LinkedIn Elevate: Flagowe narzędzie rzecznictwa LinkedIn to płatna platforma rzecznictwa pracowniczego, która pomaga pracownikom stać się bardziej społecznymi profesjonalistami na LinkedIn.

6. Sociabble: To narzędzie do wspierania pracowników pozwala firmom takim jak Microsoft wzmocnić swój zasięg w mediach społecznościowych, zwiększyć zaangażowanie pracowników oraz prowadzić sprzedaż społecznościową i komunikację wewnętrzną.

7. Dynamic Signal: To narzędzie jest platformą komunikacji i zaangażowania pracowników, pomagającą łączyć, wyrównywać i angażować pracowników.

8. Everyone Social: Ta platforma wsparcia pracowników uważa się za sprzedaż społeczną i platformę wsparcia pracowników, która ma na celu pomóc pracownikom stać się potężne marketerów, sprzedawców, & rekruterów.

9. Bambu: Opracowana przez Sprout Social, jest to platforma wspierająca pracowników, która daje pracownikom prosty sposób na dzielenie się wybranymi, wstępnie zatwierdzonymi treściami w ich sieciach społecznościowych.

Narzędzia badawcze i pomiarowe:

10. Indeks Marki Pracodawcy: To unikalne narzędzie pomiarowe mierzy wszystko, co kandydaci, pracownicy i absolwenci mówią o Twojej firmie online i analizuje wszystko, aby dać Ci obiektywne zrozumienie Twojej zewnętrznej reputacji jako pracodawcy.

11. Qualtrics: Chociaż nie jest to konkretny produkt employer brandingowy, oferuje on ankiety, które pomogą Ci śledzić doświadczenia pracowników i zbierać informacje zwrotne z całego cyklu życia pracownika.

Narzędzia do udostępniania i planowania mediów społecznościowych:

12. Buffer: Ta platforma do zarządzania mediami społecznościowymi jest zaufana przez firmy na całym świecie, aby pomóc pracownikom objąć indywidualność i zapewnić wysokiej jakości treści dla swoich odbiorców.

13. HootSuite: Podobne do Buffer, HootSuite pozwala firmom zaplanować, zarządzać i raportować na temat ich treści w mediach społecznościowych. Oni również stworzył Hootsuite Amplify, z Workplace przez Facebook, aby zapewnić łatwe rozwiązanie rzecznictwa pracowników.

Tworzenie treści:

14. Skill Scout: Innowacyjne narzędzie job video DIY, które pomaga w samodzielnym tworzeniu filmów employer brandingowych za pomocą przewodnika krok po kroku.

15. Canva: Darmowe narzędzie do projektowania graficznego wspomagające profesjonalistów employer brandingu w tworzeniu szybkich wizualizacji, logotypów i innych treści wizerunkowych.

16. Seenit: To narzędzie do współpracy wideo, dostępne również w wersji mobilnej, umożliwia firmom tworzenie wysokiej jakości materiałów wideo na skalę poprzez włączanie i angażowanie swoich społeczności pracowników, fanów i klientów.

17. Papirfly: Unikalne oprogramowanie do automatyzacji marki pracodawcy, które pomaga firmom tworzyć kreatywne ulotki, animowane banery, posty w mediach społecznościowych i inne.

Narzędzia do zarządzania relacjami z kandydatami:

18. Zoho CRM: System śledzenia kandydatów, który pomaga milionom firm śledzić kandydatów

19. SmartRecruiters: Nowoczesne internetowe oprogramowanie rekrutacyjne i system śledzenia kandydatów.

20. Jobbio: Ich desktop i mobilne narzędzie do zarządzania kandydatami pomaga zarządzać kandydatami za pomocą systemu na żywo, aby pomóc Ci zatrudnić i etapować rozmowy kwalifikacyjne.

21. Greenhouse: ATS i oprogramowanie do rekrutacji zaprojektowane w celu optymalizacji procesu rekrutacji kandydatów.

22. Recruiterbox: Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie rekrutacyjne pomaga ponad 200 firmom rozwijać się poprzez przyciąganie, ocenę i zatrudnianie talentów.

23. Bullhorn: To narzędzie pozwala usprawnić zarządzanie kandydatami poprzez wzmocnienie relacji z klientami i perspektywami.

24. Workable: Popularne oprogramowanie do rekrutacji online ze świetnym interfejsem, któremu zaufało ponad 6 000 firm.

25. Jobvite: Innym popularnym oprogramowaniem rekrutacyjnym, które usprawnia wszystkie aspekty swojego kandydata pozyskiwania, zatrudniania i onboarding.

Mamy zamiar być stale aktualizuje te narzędzia, dodając w nowych narzędzi i usuwając narzędzia, które nie są istotne już. Jeśli przegapiliśmy kogoś, nie krępuj się powiedzieć nam w sekcji komentarzy poniżej!